Sık Sorulan Sorular

Okul Öncesi Eğitim Kurumları için Özel olarak hazırlanan Yazılımımız Türk Ticaret Kanununda belirtilen tüm özellikleri bünyesinde barındırmaya müsaittir.

Web Sitenizde istediğiniz her türlü İmaj veya Dökümana yer verebilirsiniz. Bu dökümanlar excel, word, powerpoint veya PDF olabilir. Sisteme yüklediğiniz her döküman siz silene kadar Web sitenizin içerisinde kalacaktır.

Ayrıca istediğiniz her türlü başlık altında yeni bir sayfa açabilir ve bu sayfa altında yazmak istediğiniz yazıya yer verebilirsiniz.

Tüm bu işlemleri Yönetim Paneli'ni kullanarak saniyeler içinde oluşturabilirsiniz.

Eğer kendinize ait bir alan adınız var ve bu alan adına sitenizi kurmak istiyorsanız Alan adınızın tutarını alacağınız paket fiyatından düşüyoruz. Bu fiyat normalde com ve net için 250 TL, com.tr için 45 TL'dir.

Eğer bir hosting hizmeti alıyorsanız Hosting hizmetinizi bizim sunucularımızdan almanız gerekmektedir. Hem Web sitenizin güvenliği hem de Garantisi açısından Web Sitesi için Hosting hizmetleri sunucularımızdan verilmektedir. Sunucularımız En yüksek Teknoloji ve en güvenilir Teknoloji firmaları ile çalışılarak hizmet vermektedir ve Türkiye Lokasyonludur.

Web Siteniz için ödediğiniz tutar sadece bir seferliktir. Bu bedeli ödeyerek seçmiş olduğunuz tasarımı ve Web sitesini kullanma hakkını sonsuza dek satın almış olursunuz.

Web Sitenizin İnternet üzerinde yayınını devam ettirmek için Alan Adı ve Hosting hizmetinizi her yıl yenilemeniz gerekmektedir.

Alan Adı Yenilemesi

Alan adı www.anaokuluadi.com , net veya com.tr şeklinde satın almış olduğunuz İnternet üzerindeki adresinizdir. Bütün alan adları Yıllık kiralama sistemi ile çalışmaktadır. Bu hizmeti ödemeyi geciktirir veya unutursanız Web siteniz çalışmayacak duruma gelir. Tarihi geçen alan adlarına Tescil firmaları belli oranlarda ceza uygulamaktadır. Bu sebepten solayı alan adınızın yenileme tarihinin geçmeden yenilenmesi önemle gerekmektedir.

Alan Adınız için tarih hatırlatmaları bitime 90 gün kala dan itibaren size E-Posta ve telefon yolu ile hatırlatılacaktır.

Güvenlik Sertifikası ve Hosting Yenilemesi

Hosting hizmeti var olan Web Sitenizin İnternet üzerinde yayınlanmasını sağlayan bir hizmettir. Bu hizmet tarafımızdan Çizgi Telekominikasyon Hizmetleri (www.natro.com ) vasıtası ile sağlanmaktadır.Bu hizmetin de tarihini geçirdiğinizde Web Siteniz çalışmaz. Bu yüzden tarihi geçirmeden yenileme yapmanız önemle gerekmektedir.

Genelde Alan adları ve Hosting hizmetlerinin tarihleri aynı güne denk gelmektedir.

2022 Yılı İçin Geçerli olan Güvenlik Sertifikası ve Hosting Bedelleri

Anaokulu Web Paketi Hosting Bedeli 750 TL

 

0535 573 35 54

Copyright 2022 © anaokuluwebsitesi.com