Mutlu Yuvam Anaokulu

İstanbul Şişli'de hizmet vermekte olan Mutlu Yuvam Anaokulu için Anaokulu Web Sitesi Tasarımı çalışmaları hazırlanmış ve tamamlanarak müşterimize teslim edilmiştir.

Mutlu Yuvam ANaokuluna Web Sitelerini iyi günlerde kullanmalarını diliyoruz.

Mutlu Yuvam Anaokulu Hakkında

Anaokulumuz, dört katlı ve kalorifer sistemli olup, ayrı etkinlik atölyeleri, oyun odası, dinlenme odası, kütüphane ve sanat atölyesine sahiptir. Ayrıca, çocuklarımızın doğa ile iç içe, özgürce ve güvenle oynayabilecekleri; kendilerine ait sebze ekip büyüttükleri bahçeciklere sahip bir çocuk bahçesi mevcuttur.

Geniş, ferah, aydınlık bir mekan. Raflarda, dolaplarda saklanmayan, her an çocukların kullanımına hazır rengarenk, eğitici, sevimli oyuncaklar, ilgi köşeleri. Çocuğunuz eve dönmek istemeyebilir!

Öğretmenler gözetiminde de olsa temel ihtiyaçlarını kendi görebilen, yemeğini kendisi yiyen, tuvalete kendisi giden, el yıkama alışkanlığı edinmiş çocuklar. Düzenli, ama zorunlu olmayan uyku saatleri. Kendine güvenen Mutlu çocuklar.

Anaokulumuz, 2 - 6 yaş grubunu içeren tam gün ve tam yıl (12 Ay) eğitim yapar. Çalışma saatleri 08.00 - 18.30 arasındadır.

Anaokulumuz, M.E.B.’na bağlı okul öncesi eğitim alanında deneyimli pedagojik formasyona sahip uzman yöneticinin rehberliğinde özenle seçilmiş öğretmen kadrosu ve uzman gelişim psikoloğu, ingilizce öğretmeni, sanat öğretmeni, dans öğretmeni, aşçısı, işçisi ve servisiyle hizmet verir.

Okulumuzda uzman eğitimciler tarafından hazırlanmış 2 - 6 yaş çocuklarının Bedensel, Sosyal, Duygusal, Zihinsel ve Psikomotor gelişimini destekleyecek nitelikte karma program uygulanır.

0535 573 35 54

Copyright 2022 © anaokuluwebsitesi.com