Rüya Çocuk Akademisi

İstanbul Kartal'da hizmet vermekte olan Rüya Çocuk Akademisi için hazırlanan Anaokulu Web Sitesi Tasarımı çalışmaları tamamlanarak müşterimize teslim edilmiştir.

Rüya Çocuk Akademisine Web Sitelerini iyi günlerde kullanmalarını diliyoruz.

Rüya Çocuk Akademisi Hakkında

KURUCUMUZ

SEVGÜL ÇINAR

1996 yılında İSTANBUL Levent Kız Meslek Lisesi ( Çocuk Gelişimi) Bölümü’nden mezun oldu. 1996 yılından itibaren okul öncesi kurumlarda ve özel eğitim kurumlarında öğretmen olarak çalıştı. İstanbul Arel Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümünden mezun olmuştur. 2010- 2011 eğitim-öğretim yılında hizmete başlayan Özel Rüya Çocuk Akademisi Anaokulu’nun kurucusu ve Eğitmenidir.

HAKKIMIZDA

Özel Rüya Çocuk Akademisi Anaokulu 2010- 2011 eğitim-öğretim yılında hizmete giren , Milli Eğitim Bakanlığına bağlı özel bir Okuldur.

Özel Rüya Çocuk Akademisi Anaokulu 4 katlı,102m bahçeli, müstakil bir alandır. Okulumuzda etkinlik sınıfları, oyun odaları, bekleme salonu, uyku odaları, mutfak ve yemek salonu bulunmaktadır.

Binamız "depreme dayanıklı, zemin ve bina raporu" alınmıştır.
Okulumuz doğal gaz ile ısınmaktadır.

AMAÇLARIMIZ

Okulumuzun genel amacı, 2- 6 yaş grubu çocuklarının gelişimsel ( özbakım, motor, sosyal, bilişsel, dil) alanlarını destekleyerek ilkokula ve hayata hazırlamaktır.

Okulumuz, öğrencilerin sosyal, sportif, kültürel ve psikolojik olarak doğru gelişimini amaçlayan ATATÜRK'ÇÜ güvenilir, dinamik ve çağdaş bir eğitim kurumudur. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı, başarılı, sağlıklı, bireysel yaratıcılığı ve özgüven duygusu gelişmiş birey olarak yetiştiren örnek bir eğitim kurumu olmaktır.

Bir diğer amacımız; Kartal, ilçesinde eşi benzeri olmayan farklılıkta ve ayrıcalıkta kişiselleştirilmiş bir eğitim vermek ve bu eğitim modeline olanak sağlamak için her türlü fiziksel altyapıyı ve teknolojiyi sunmaktır.


OKUL SAATLERİMİZ


Tam gün: 07:00 - 19:00
Geç tam gün: 10:00 - 16:00
Yarım gün sabah: 08:30 - 12:30
Yarım gün öğlen: 12:30 - 17:30 saatleri arasında hizmet veren okulumuz cumartesi-pazar ve resmi tatillerde kapalıdır.

  

0535 573 35 54

Copyright 2022 © anaokuluwebsitesi.com